FAALİYET ALANIMIZ

İnşaat Proje Yönetim içeriğinde geliştirdiğimiz ERP sistem aracı ile; kurumlara ve bireylere, gelişim ve iyileştirme odaklı danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmak.

PROFESYONEL VE BİREYSEL YAŞAM AMACIMIZ 

Sürekli öğrenen ve gelişen birey ve kuruluşların oluşmasına ve gelişimine katkıda bulunarak artı değer sağlamak, yaşamı kendimizle, ailemizle, çalışanlarımızla, müşterilerimizle, neşeli ve sağlıklı ilişkiler kurarak, ve..... SÜREKLİ GELİŞEREK, GELİŞTİREREK... sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizde bireysel ve kurumsal olarak olumlu değişim ve iyileştirme yaratacak sistem çalışmaları ile yüksek kalitede eğitim ve danışmanlık hizmet desteği sunarak hep birlikte "BİLGİ'Yİ DEĞERE DÖNÜŞTÜRMEK".

HEDEFİMİZ

Önümüzdeki 2 yıl içinde İnşaat Proje Yönetim alanında; ERP sistem, bilgi, düşünce ve deneyim birikimlerimizi uluslararası İnşaat Sektör platformuna taşımak, yayın, seminer ve geniş kitlelerle paylaşım ortamlarında iletmek ve artı değer sağlayabilmek.

KURUMSAL YAPIMIZ İÇİN HEDEFİMİZ

Stratejik ve proje işbirlikleriyle kurumsal yapıyı güçlendirmek, uzman ve eğitmen sayısını artırmak,daima bilginin peşinde koşmak, bilgiyi paylaşarak ve yaratarak fikir ve özdoyum açısından zenginleşmek.